Olejki do włosów są bardzo popularne, stały się głównym składnikiem wielu produktów kosmetycznych, jednak ich domeną są przede wszystkim włosy. Kobiety pokochały olejki, ponieważ zapewniają im one natychmiastową poprawę wyglądu włosów. To najszybszy sposób, by olśniewać wyglądem.

Jednym z olejków do zadań specjalnych, który autentycznie lśni na włosach jest olejek Loreal Shimmering Oil z serii Mythic Oil.

Mythic Oil.Shimmering Oil jest nietypowym produktem. Oprócz naturalnych olejków zawiera on złote drobinki, które po nałożeniu na włosy osiadają na nich rozświetlając pasma i intensyfikując blask włosów. Mythic Oil Shimmering Oil jest doskonały na wielkie wyjście, sylwestra, świąteczne spotkanie, karnawał. Na ciemnych włosach złote drobinki wyróżniają się o wiele bardziej i dzięki nim fryzura zyskuje bardzo świąteczny, iskrzący look. Na włosach blond są one nieco mniej widoczne, ale dzięki temu olejek można stosować nie tylko od święta, lecz jako codzienną pielęgnację: pasma zyskają piękny, zdrowy blask.

Znamienne jest również to, ze Loreal Mythic Oil Shimmering Oil to produkt, który może być aplikowany nie tylko na włosy, ale i na ciało: dzięki temu skóra stanie się rozświetlona i pełna blasku, a cały look zyska elegancki, uroczysty charakter. Olejek Mythic Oil Shimmering Oil ma lekką konsystencję i nie przeciąża włosów. Zmiękcza i wygładza zarówno skórę , jak i pasma. Ma dobrą wchłanialność, nie tłuści ubrań ani włosów.

Loreal Mythic Oil Shimmering Oil – skład

Oprócz drobinek złota Loreal Mythic Oil zawiera również naturalny olejek z magnolii – jest on doskonały do matowych włosów, które straciły blask, nawilżenie, a ich kolor płowieje. Naturalny olejek z magnolii sprawia, że Loreal Mythic Oil Shimmering Oil nie tylko upiększa, ale również odżywia włosy,. Olej z magnolii jest źródłem dobrych kwasów tłuszczowych, które regulują procesy zachodzące we wnętrzu włosa, zabezpieczają pasma przed zniszczeniem i starzeniem się. Olejek z magnolii to również źródło fitosteroli, które pomagają w syntezie kolagenu i dbają o to, by włosy nie niszczały w nadmiarze i nie starzały się zbyt szybko.

Loreal Mythic Oil Shimmering Oil – aplikacja

Olejek Shimmering Oil ma przede wszystkim intensyfikować wygląd i blask włosów, dlatego aplikuje się go na suche włosy tuż przed stylizacją. Niewielką ilość olejku należy wycisnąć na dłoń za pomocą pompki, rozetrzeć Mythic Oil w dłoniach, a następnie rozprowadzić na włosach, lub na poszczególnych pasmach, aby je rozświetlić i podkreślić złoty refleksy na głowie. Mythic Oil Shimmering Oil można również nakładać na ciało po to, aby rozświetlić poszczególne partie skóry. Olejek idealne nadaje się do pielęgnacji dekoltu.

Loreal Mythic Oil Shimmering Oil – opinie

Olejek zbiera dobre opinie jeśli chodzi o produkt na specjalne okazje, który od razu poprawia wygląd i potęguje blask włosów. Shimmering Oil jest wydajny i ładnie wydany – będzie ozdobą każdej łazienki.