Zrobiłaś już wszystko, żeby odbudować swoje włosy? Używałaś dobrych szamponów, masek i odżywek? Nie sięgnęłaś jeszcze po najdoskonalszą maskę do włosów – Nanoil Keratin Hair Mask.

Skład maski do włosów Nanoil z keratyną

Keratyna i panthenol, powszechnie znany jako prowitamina B5. To podstawowy budulec naszych włosów, bez którego cierpią. Stają się przesuszone, matowe, pozbawione blasku, a końcówki bez przerwy się rozdwajają. Co najważniejsze, keratyna w Nanoil Keratin Hair Mask jest w formie hydrolizowanej, dzięki czemu doskonale wchłania się w najgłębszą strukturę naszych włosów.

Keratyna jest białkiem, bez którego nasze włosy nie są w stanie wyglądać dobrze. Potrzebują jej jak tlenu. Dzięki temu budulcowi twoje włosy zyskają wygładzenie i blask.

Twoja fryzura nie musi być dłużej w opłakanym stanie. Włosy potrzebują pomocy. Dzięki tak dobranym, idealnie wyważonym składnikom włosy zyskają silną regenerację, elastyczność i blask.

Jak używać Nanoil Keratin Hair Mask?

Nałóż maskę na włosy raz w tygodniu, po czym dokładnie spłucz. 20 minut wystarczy. Jeżeli twoje włosy bardzo potrzebują rewitalizacji, możesz stosować maskę nawet 2 razy w tygodniu. 

Efekty widać od razu, jednak dzięki regularnemu stosowaniu przez 3 tygodnie rezultaty będą długotrwałe.

Jej użycie jest wyjątkowo proste, ponieważ dzięki lekkiej konsystencji doskonale rozprowadza się po całej strukturze włosów i wchłania się w ich najgłębsze zakamarki.

Nanoil Keratin Hair Mask – dla kogo?

Maska do włosów Nanoil z keratyną przeznaczona jest do włosów zniszczonych i osłabionych. Słabe, cienkie włosy nie muszą dłużej cierpieć, ponieważ maska znacznie podkreśli ich piękno.

Jeżeli twoje włosy są zniszczone od farbowania i częstej stylizacji, zastosuj tę maskę dla ochrony. Chroń swoje pasma przed zniszczeniami i uszkodzeniami. Niestraszne ci będą także niekorzystne czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV. Nawet stres nie będzie w stanie zniszczyć twojej fryzury. 

Jak działa Nanoil Keratin Hair Mask?

Stosowanie maski do włosów Nanoil z keratyną ma mnóstwo zalet. Między innymi:

  • końcówki przestają się rozdwajać;
  • są elastyczne, wygładzone i lśniące;
  • maska chroni przed uszkodzeniami;
  • zapewnia nawilżenie i odżywienie;
  • włosy są odbudowane i zregenerowane;
  • zapobiega utracie wilgoci;
  • wzmacnia i pogrubia włosy;
  • ułatwia rozczesywanie

Dzięki masce do włosów Nanoil z keratyną nasze włosy będą prawidłowo nawilżone, miłe w dotyku i wygładzone. Maska znacznie poprawia teksturę włosa, zmniejsza łamliwość i intensywnie regeneruje.

Wybierając Nanoil Keratin Hair Mask masz pewność, że płacisz za doskonałą, najwyższą jakość produktu. Sprawdzi się jako profilaktyka dla każdego rodzaju włosów, ponieważ ochroni je przed wszelkimi uszkodzeniami, na które pasma narażone są każdego dnia.

Zachowaj nawilżenie, wygładzenie, elastyczność i blask z niezawodną maską do włosów Nanoil. Dzięki idealnie skomponowanym składnikom zapewnisz swoim włosom profesjonalną kurację. 

Sprawdź więcej na www.nanoil.pl/maska-do-wlosow-z-keratyna