Olejek arganowy to potężna broń w walce o piękne włosy. Nałożony na pasma przed stylizacją jest w stanie natychmiast je upiększyć i nadać blasku oraz – co równie ważne – wzmocnić elastyczność i zabezpieczyć je przed zniszczeniem. W poszukiwaniu olejku arganowego łatwo trafić na produkt rozsławiony jako olejek do stylizacji włosów. Jak sprawdza się na włosach Moroccanoil? Kiedy działa najlepiej i jak go aplikować, i w reszcie: jakie opinie zbiera olejek Moroccanoil Treatment?

To, co niewątpliwie należy przyznać olejkowi Moroccanoil to innowację. Jako olejek do układania włosów i termo-ochronna przed suszeniem był on pierwszym, który stał się tak rozpoznawalny. Zyskał on dobre opinie w świecie fryzjerstwa, ponieważ nadaje się idealnie do stylizacji wszelkiego rodzaju fryzur. Jego receptura jest nieskomplikowana, a prym wiedzie w niej naturalny, tłoczony na zimno olejek arganowy.

To dzięki niemu Moroccanoil tak ładnie dyscyplinuje i tak dobrze zabezpiecza pasma przed gorącem.

Olejek arganowy to znana od wieków substancja, używana powszechnie w krajach Orientu. Jego ojczyzną jest Maroko – tam znajdują się plantacje drzew arganii żelaznej, z których powstaje najcenniejszy olejek arganowy. Moroccanoil Treatment – dzięki wysokiemu stężeniu tego oleju nabiera silnie pielęgnujących właściwości:

  • stylizuje i kondycjonuje włosy
  • dba o ich odpowiedni poziom nawilżenia
  • nie pozwala, aby włosy traciły nadmiar wody z wnętrza
  • poprawia ich wygląd i nadaje blasku
  • podkreśla kolor włosów
  • zabezpiecza przed wysokimi temperaturami
  • wygładza włosy
  • zabezpiecza końce włosów przed zniszczeniem
  • chroni przed promieniowaniem UV

Moroccanoil Treatment to mieszanka olejku arganowego z szeregiem nabłyszczających, syntetycznych silikonów, które – nałożone na włosy – natychmiast poprawiają ich kondycję i wygląd. Będzie idealny podczas codziennej stylizacji i skróci czas suszenia włosów. Moroccanoil Treatment polubią wszyscy, którzy mają problem z łamliwymi, puszącymi się i pozbawionymi elastyczności włosami, które stały się matowe i wypłowiałe. Dobrze pielęgnuje również kolor włosów farbowanych.

Moroccanoil Treatment – aplikacja

Olejek należy nakładać przed suszeniem włosów, na wilgotne pasma, lub na suche włosy – za każdym razem, kiedy wymagają nawilżenia i wygładzenia. Doskonale sprawdzi się również jako serum zabezpieczające końce włosów przed przesuszeniem. Moroccanoil został wyposażony w pompkę, która ułatwia aplikację olejku i chroni go przed rozlaniem.

Moroccanoil Treatment – to warto wiedzieć

Olejek Moroccanoil Treatment oprócz naturalnego olejku arganowego zawiera szereg pielęgnujących silikonów, które doskonale działają na włosy, ale nie współgrają z pH skóry głowy (działają na nią komedogennie), dlatego podczas aplikacji należy pamiętać, aby nakładać Moroccanoil wyłącznie na włosy.