Pielęgnacja na najwyższym poziomie jest możliwa. Zawsze wtedy, gdy mimo szczerych chęci brak ci czasu na zajmowanie się włosami. Twój sprzymierzeniec to jeden z trzech olejków Nanoil, bogaty w najlepiej przyswajalne przez włosy oleje roślinne.

Zdrowy włos to włos pełen nawilżenia, mięsisty, gruby i bardzo mocny. Choć utrzymanie takiej kondycji włosów wydaje się mission impossible, w praktyce nie jest to aż tak trudne. Poznaj SEKRETY PIELĘGNACJI WŁOSÓW.

Czego brakuje włosom?

Zapytane o to kobiety odpowiadają najczęściej, że nawilżenia i składników odżywczych. Przy czym w tej drugiej kategorii mieszczą się zazwyczaj witaminy i minerały. Jest w tym trochę prawdy, chociaż nie tylko woda jest włosom niezbędna. Samo jej dostarczanie niewiele da, jeśli włos jest zniszczony i traci ją trzykrotnie szybciej niż zazwyczaj.

Bardziej niż czegokolwiek innego włosy potrzebują niezbędnych kwasów tłuszczowych, które spełniają kilka ważnych zadań. Przede wszystkim:

– są składnikiem ludzkiego sebum, niezbędnego do ochrony skóry głowy,
– wchodzą w skład powłoki wodno-lipidowej, która zapobiega utracie nawilżenia,
– spajają ze sobą i z całym włosem otaczające go spłaszczone komórki (łuski).

To oznacza, że o wiele ważniejsze niż dostarczanie włosom wody i witamin, jest zapobieganie ich utracie. To można zrobić, uszczelniając zewnętrzne struktury włosów. Ważna dla nich jest także keratyna, z której są zbudowane. Dbając zarówno o wewnętrzne struktury keratynowe, jak i zewnętrzne warstwy ochronne, zapewniamy swoim włosom kompletną pielęgnację.

PIELĘGNACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Właśnie taką pielęgnację zapewniają olejki do włosów Nanoil – o idealnej kompozycji olejów roślinnych bogatych w kwasy tłuszczowe nasycone i nienasycone. Czy Nanoil jest lepszy od tradycyjnej odżywki? Bez dwóch zdań! Nie zawiera silikonów ani parabenów. Ma za to najlepiej dopasowane do typu włosów olejki, jest lekki i można nakładać go także na skórę głowy. Działa nie tylko na powierzchni włosów, ale również w ich wnętrzu. To idealne rozwiązanie do regularnego olejowania włosów. Dopracowane w każdym szczególe i całkowicie naturalne.

Seria omawianych olejków do włosów to:

1. Nanoil do włosów niskoporowatych (trudnych w stylizacji)
2. Nanoil do włosów średnioporowatych (puszących się)
3. Nanoil do włosów wysokoporowatych (zniszczonych)

Czemu akurat włosy trudne w stylizacji, puszące się i zniszczone? Ten wybór nie powinien dziwić osób znających się choćby minimalnie na zależnościach między budową włosa a jego cechami. Wyróżnione wyżej cechy są najbardziej charakterystyczne dla danego rodzaju włosów. Poznaj zależności w pielęgnacji na najwyższym poziomie!

Włosy niskoporowate wymagają wsparcia olejku o niewielkich cząsteczkach, a to dlatego, że ich zewnętrzna warstwa łusek jest bardzo zwarta. Tylko olejki bogate w kwasy tłuszczowe nasycone – w Nanoil są to olej cedrowy, olej kokosowy, olej arganowy, masło shea, olej marakuja, olej babassu, olej monoi, masło cupuacu – mogą wniknąć do wnętrza włosów niskoporowatych. Ułatwiają stylizację i rozprawiają się z innymi problemami tego typu włosów: skracają długi czas schnięcia, unoszą włosy u nasady i dodają im objętości, a także zapewniają im ochronę.

Włosy średnioporowate trudno konkretnie określić. Klasyfikuje się je pomiędzy tymi najzdrowszymi a najbardziej zniszczonymi, dlatego idealne dla nich są olejki z dużą ilością kwasów tłuszczowych jednonienasyconych – w Nanoil są to: olej makadamia, olej arganowy, olej marula, olej jojoba, olej marakuja, olej kokosowy – i średniej wielkości cząsteczkami. Dzięki nim olejek Nanoil do włosów średnioporowatych nie tylko przeciwdziała puszeniu, ale również wzmacnia włosy, odbudowuje uszkodzenia i uszczelnia zewnętrzne powłoki ochronne. Ma wpływ także na wygląd zewnętrzny włosów, którym dodaje blasku, miękkości i sprężystości.

Włosy wysokoporowate są najbardziej zniszczone i, co za tym idzie, towarzyszy im wiele problemów. W ich pielęgnacji liczą się treściwe oleje o dużych cząstkach, z przewagą kwasów tłuszczowych wielonienasyconych – w Nanoil są to: olej migdałowy, olej arganowy, olej wiesiołkowy, olej awokado, olej marakuja, olej bawełniany. To one dbają o dogłębną regenerację włosów, wzmocnienie wewnętrznych struktur keratynowych i uszczelnienie osłonki, której łuski zostają domknięte. Nanoil do włosów wysokoporowatych działa jak silna kuracja regenerująca od nasady po same końce, których rozdwajaniu zapobiega.

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ JEDEN Z TRZECH OLEJKÓW DO WŁOSÓW NANOIL

01 – Profesjonalnie pielęgnuje włosy, dzięki precyzyjnie dobranym, naturalnym olejom.
02 – Działa nie tylko na powierzchni i wewnątrz włosów, ale także na skórę głowy.
03 – Masz nieskończenie wiele możliwości jego aplikacji.
04 – Zawiera zaawansowane technologie na wzrost włosów i przeciw ich wypadaniu.
05 – Łączy w sobie moc naturalnych olejów, które wzbogacono m.in. witaminami, keratyną.
06 – Jedyny taki produkt dopasowany do porowatości włosów.
07 – Ma dodatkowy, bezpieczny filtr UV o niezbędnych właściwościach ochronnych.
08 – To natura zamknięta w eleganckim, poręcznym opakowaniu.
09 – Skupia się przede wszystkim na zdrowiu włosów, a nie tylko ich wyglądzie.
10 – Niezastąpiony zamiennik dziesiątek innych kosmetyków pielęgnacyjnych.

nanoil hair oil

29 Opinie