Upiększanie kojarzy się z poprawianiem wyglądu na siłę, często z pomocą dziwnych zabiegów. Elseve L’Oreal Paris świeci przykładem, że skuteczny i niedrogi Eliksir Upiększający może łączyć w sobie Magiczną Moc Olejków. To właśnie naturalne oleje mają wydobyć naturalne piękno kobiecych włosów.

L’Oreal jest jedną z marek, które w swoich kosmetykach do pielęgnacji włosów baczną uwagę zwracają na ilość naturalnych olejków. To im większość produktów zawdzięcza swoją skuteczność. Nic dziwnego, że seria Magiczna Moc Olejków cieszy się tak dużą popularnością.

Elseve Magiczna Moc Olejków Eliksir Upiększający

Eliksir Upiększający to bliźniacza wersja Eliksiru Odbudowującego również z serii Magiczna Moc Olejków. Oprócz tego, że wyglądają podobnie, różni je naprawdę wiele. Przede wszystkim odmienny skład i zastosowanie, które w obu eliksirach od L’Oreal Paris jest inne.

Co w składzie? Jak działa?

Olejowa formuła Eliksiru Upiększającego nie powinna nikogo zdziwić. Magiczna Moc Olejków to połączenie ekstraktów i olejów roślinnych, ze szczególnym uwzględnieniem tych kwiatowych albo ziołowych. W przypadku upiększania marka postawiła między innymi na:

– ekstrakt z rumianku (regeneruje, zwalcza wolne rodniki),
– wyciąg z kwiatu lotosu (regeneruje, nawilża, odżywia, ochrania),
– olej z dzikiej róży (nawilża, wygładza, spowalnia procesy starzenia),
– ekstrakt z lnu (ochrania, zapobiega wypadaniu, odbudowuje)

Bardzo ważne miejsce w składzie Eliksiru Upiększającego od L’Oreal Paris Elseve Magiczna Moc Olejków odgrywa olejek monoi o silnie regenerującym działaniu. Tak właściwie jest to macerat uzyskany w wyniku moczenia kwiatów gardenii tahitańskiej w oleju kokosowym. To głównie on upiększa włosy, bo ma zdolność do zamykania łusek włosa i ochrania je przed różnymi uszkodzeniami. Kompleksowość działania to efekt połączenia tych składników.

O produkcie:

Elseve Eliksir Upiększający ma 100 ml i jest wydajny. Aplikację ułatwia duża i wygodna w użyciu pompka. Pachnie bardzo ładnie i nieco orientalnie, jak przystało na produkt o takiej formule. Magiczna Moc Olejków w tej wersji nie kosztuje dużo. Dedykowana jest włosom zniszczonym, osłabionym, zaniedbanym oraz farbowanym.

3 Opinie