Kompleks olejków do włosów sygnowanych marką John Frieda z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kobietom o jasnych odcieniach włosów. Czemu tylko im? John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir zapewnia kompleksową regenerację i pielęgnację blond włosów, które z natury są dużo słabsze.

Włosy w kolorze blond wymagają szczególnej pielęgnacji. Nawet fryzjerzy są zgodni co do tego, że większość posiadaczek blond pasm ma problem z ich pielęgnacją. Wszystko przez to, że blond włosy mają śladowe ilości melaniny (naturalnego barwnika). Stąd ich jasny kolor, ale również podwyższona podatność na szkodliwe działanie promieni UV, wiatru, temperatury, stresu, nieodpowiedniej diety, chorób itp.

Rozwiązanie problemu: olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde

Sheer Blonde Brightening Oil Eliksir to serum do włosów na bazie naturalnych olejków roślinnych, które stworzono z myślą właśnie o blondynkach. To kompleksowy produkt, który zapewnia wzmocnienie, regenerację i ochronę jasnym włosom.

Co ma w sobie Sheer Blonde Brightening Oil Elixir?

Marka postawiła na połączenie dwóch kompleksowych olejów pielęgnacyjnych. Pierwszy z nich to olej z pestek słonecznika, który zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów. Jasne włosy mają tendencję do wysokiej porowatości, więc przyda im się takie działanie i odpowiednia doza nawilżenia. Poza tym olej słonecznikowy na włosach tworzy barierę ochronną, a to w przypadku blond włosów kluczowe.

Drugi olejek, który umieszczono w serum do włosów Sheer Blonde, to olej arganowy. Tego składnika nie trzeba długo przedstawiać, bo płynne złoto Maroka powinna znać większość kobiet. To olej o działaniu silnie odżywczym i nawilżającym. Potrafi zregenerować nawet poważne uszkodzenia w strukturze włosów, wzmacnia je i ochrania.

John Frieda, Sheer Blonde Brightening Oil Elixir

Nie kosztuje dużo. Nawet gdyby jego cena była wyższa, opłaca się zainwestować w produkt, który skierowano do konkretnej grupy. Niewiele jest na rynku produktów stworzonych specjalnie dla blondynek. John Frieda sprawnie wykorzystał tę lukę, a jego seria kosmetyków Sheer Blond podbija rynek. Co prawda w składzie mogłoby być jeszcze więcej olejów zamiast kilku zbędnych substancji dodatkowych, ale, tak czy inaczej, ten olej do włosów jest ok.

Olejek John Frieda Sheer Blonde ma 100 ml i jest dość rzadki jak na produkt na bazie olejów. Bardzo elegancka butelka wykonana jest solidnie, ale dużo ważniejsza jest praktyczna pompka. To ona podnosi wydajność tego kosmetyku. Brightening Oil Elixir starcza na długo i można go nakładać na wilgotne włosy po ich umyciu niemal każdego dnia.

6 Opinie