Garnier Fructis prezentuje: Cudowny Olejek do włosów wzbogacony o olej z kamelii oraz olej arganowy. Zapewnia dogłębne odżywienie i niesamowity blask od nasady włosów po ich końcówki. Co kryje się w 150 ml tego niepozornego kosmetyku do pielęgnacji włosów?

Garnier Fructis uwielbia produkcji, które bazują na owocowych ekstraktach albo olejach roślinnych. Naturalność w połączeniu z innowacyjnością w większości przypadków skutkuje niesamowicie kolorowymi kosmetykami Garnier o przepięknych zapachach. Nie wszystkie są jednak tak skuteczne, jakbyśmy tego chcieli. Jak wygląda to w przypadku olejku Garnier Fructis „Odżywienie i Blask”? Czy Cudowny Olejek do włosów daje radę?

Cudowny Olejek Garnier Fructis

Za odżywienie i regenerację obiecane już na etykiecie w Cudownym Olejku Garnier Fructis odpowiadają głównie dwa olejki: arganowy i ten z nasion kamelii. To właśnie oleje odgrywają główną rolę w pielęgnacji włosów. Co prawda w składzie znajdzie się też kilka silikonów, alkoholi i substancji dodatkowych, ale żadne z nich nie powodują obciążania lub przesuszania włosów.

Olej arganowy odpowiada za regenerację, bo jego silne właściwości naprawcze są tutaj najistotniejsze. Hamuje starzenie się komórek włosów i wspomaga ich odnowę, dzięki czemu stają się silne, mniej łamliwe i dobrze nawilżone. Rozczesywanie staje się łatwiejsze.

Olejek kameliowy pozyskuje się z nasion kamelii, japońskiej rośliny bogatej w skwalen. Za sprawą tego składnika ochrania włosy przed utratą cennych lipidów i zapewnia równowagę w produkcji sebum. Poza tym nawilża włosy, regeneruje je i ochrania przed szkodliwym promieniowaniem.

Kilka słów o produkcie

Skład i działanie tego kosmetyku zostało wystarczająco opisane. Garnier Fructis Cudowny Olejek „Odżywienie i Blask” to naprawdę skuteczny produkt, którego działanie warto przetestować na sobie. Standardowe opakowanie o pojemności 150 ml wystarcza nawet na kilka miesięcy regularnego aplikowania, bo wydajność olejku do włosów podnosi wygodna pompka.

Garnier Fructis Cudowny Olejek można stosować na wszystkie rodzaje włosów. Obiecane odżywienie i blask możemy uzyskać na trzy sposoby. Olejek nadaje się do użycia:

– przed myciem do olejowania,
– na suche włosy po ich umyciu jako produkt dyscyplinujący,
– jako dodatek do ulubionej odżywki, maski lub szamponu.

Jedna opinia