Idealny produkt regeneracyjny równa się Eliksir Odbudowujący Elseve Magiczna Moc Olejków? Skradł serca wielu kobiet, a przed kolejnymi roztacza wizję mocnych i bardzo zdrowych włosów. To jeden z kilku olejków do włosów z tej serii. Czym się wyróżnia?

Magiczna Moc Olejków to seria produktów do pielęgnacji włosów, które marka L’Oreal Paris stworzyła bazując na naturalnych olejach i ekstraktach roślinnych. To właśnie w tych substancjach tkwi największy pielęgnacyjny potencjał. Dzięki nim Eliksir Odbudowujący Elseve Magiczna Moc Olejków jest tak skuteczny.

L’Oreal Paris Elseve Magiczna Moc Olejków Eliksir Odbudowujący

Sekret tkwi w składzie

Marka L’Oreal Paris przykłada dużą wagę do tego, aby wszystkie wypuszczane na rynek produkty miały perfekcyjnie dopracowane składy. Także tutaj dobór substancji aktywnych nie jest przypadkowy. Eliksir Upiększający Elseve Magiczna Moc Olejków to połączenie kilku olejków kwiatowych o skoncentrowanej formule. Jakich?

Olejek z gardenii tahitańskiej oczyszcza komórki włosów z toksyn i innych substancji szkodliwych, ułatwia usuwanie ich z wnętrza włosa, nawilża i bardzo silnie odżywia. Olejek z kwiatu lotosu łatwo wnika do wnętrza włosów, świetnie odżywia, silnie regeneruje i ochrania je przed czynnikami szkodliwymi. Olejek różany zapewnia elastyczność włókien, wzmacnia je i reguluje procesy starzenia się. Olejek rumiankowy nawilża włosy sprawiając tym samym, że są błyszczące i wyczuwalnie bardziej miękkie. Olejek lniany stanowi bazę dla eliksiru, skutecznie odżywia, chroni przed przedwczesnym wypadaniem włosów i poprawia ich ogólną kondycję.

Praktyczne podejście

Marka L’Oreal dba nie tylko o to, żeby zapewnić włosom maksymalnie skuteczną i widoczną kwiatową metamorfozę. Eliksir Odbudowujący Elseve to również bardzo praktyczny kosmetyk. Jego nałożenie na włosy zajmuje tylko chwilę, a wszystko za sprawą pompki usprawniającej dozowanie i podnoszącej wydajność. Wystarczy 1 lub 2 porcje, aby pokryć olejkiem włosy na całej długości. Co istotne, Eliksir Odbudowujący Magiczna Moc Olejków można nakładać na suche lub na mokre włosy, a także jako wykończenie fryzury.

4 Opinie