Osłabione włosy, które wypadają, płowieją i tracą blask oraz kolor to niestety zmora co drugiej kobiety. Dziś włosy niszczeją nie tylko od zabiegów typu farba, czy od ciągłego suszenia gorącem. Promieniowanie UV, toksyny w powietrzu, smog, suche powietrze grzejników – to dodatkowe, poważne obciążenie dla włosów. Jak wzmocnić je od samej cebulki, a jednocześnie poprawić strukturę i kolor? Ratunkiem jest olejek rycynowy – to od dziesięcioleci idealna kuracja na włosy. Szukasz najlepszego oleju rycynowego? Nanoil z pewnością nie zawiedzie. Sprawdź, co zyskasz dzięki najlepszemu olejowi z rącznika pospolitego.

Olejek Rycynowy Nanoil – dlaczego ten?

Olejek rycynowy od Nanoil to w pełni naturalny olej pozyskiwany w procesie tłoczenia na zimno, nierafinowany i 100% organiczny; bez domieszek, parabenów, silikonów czy syntetycznych konserwantów. Dlatego masz pewność, że za każdą kroplą oleju rycynowego stoi najwyższa jakość. Olejek Rycynowy Nanoil jest esencją tego, co najlepsze w nasionach pięknego rącznika pospolitego.

NanoilMini_Colors_01__CastorOil

Olejek Rycynowy Nanoil – jak działa na włosy?

Co jest niezwykłego w tym niepozornym oleju? Nawet 90% składu oleju rycynowy to organiczny kwas tłuszczowy (rycynolowy lub rącznikowy) – niespotykany w żadnym innym oleju. Pojawiają się też minerały i witaminy, m.in. witamina A i E. Ciekawostką jest, że olej rycynowy jest wyjątkowo podobny do ludzkiej keratyny – to właśnie dlatego jest tak doskonałą odżywką, która wykuruje nawet najbardziej zniszczone, osłabione i wypadające włosy. Jest to niezmiennie jeden z najlepszych olejków świata, ponieważ:

– Przyspiesza wzrost włosów
Olej rycynowy nakładany regularnie na skórę głowy pobudza mikrokrążenie skórne i stymuluje porost włosów. Pobudza do pracy nawet uśpione cebulki i zagęszcza fryzurę.

– Ogranicza wypadanie włosów
Wzmacnia je i ogranicza ich nadmierne wypadanie spowodowane osłabieniem cebulek. Idealny na tzw. sezonowe wypadanie włosów (wiosną i jesienią).

– Skutecznie nabłyszcza i regeneruje
Olejek rycynowy tworzy na włosach warstwę ochronną, która zapobiega urazom mechanicznym i innym uszkodzeniom. Dodaje włosom blasku, wygładza je i zmiękcza.

NanoilMini_Magazynowy_01_CastorOil

Olejek Rycynowy Nanoil – co jeszcze potrafi?

Olejek rycynowy doskonale działa na włosy, ale okazuje się, że to nie jest jego jedyna funkcja. Znany jest również jako doskonała odżywka do brwi i rzęs – to naturalne wsparcie i regeneracja nawet dla bardzo osłabionych włosków. Olejek rycynowy wspomaga odrost brwi i pomaga je zdyscyplinować.
Kosmetolodzy odkryli również, że to właśnie olejek rycynowy doskonale oczyszcza skórę, pomaga usuwać z jej powierzchni wszelkie zanieczyszczenia i świetnie zmywa makijaż. Dlatego zyskał popularność jako główny składnik mieszanek do OCM (oczyszczanie twarzy olejami), gdzie nie tylko usuwa brud i resztki sebum, ale doskonale pielęgnuje, nawilża i chroni skórę przed niszczeniem.

Olejek Rycynowy Nanoil – ocena i opinie

Olejek Rycynowy Nanoil zbiera najlepsze opinie w sieci, ponieważ ujmuje czystością, doskonałą konsystencją i działaniem. To olejek pozbawiony konserwantów i domieszek, który ma jakość potwierdzona znakiem Ecocert. Tylko olej rycynowy od Nanoil pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren. Jest pięknie wydany, a jego pojemność jest większa niż standardowych olejków. (50 ml zamiast 30 lub 15). To czyni z niego produkt idealny, który wystarczy na wiele miesięcy. Stosuj go jako:

– maskę na skórę głowy
– kurację regenerującą na włosy (możesz go zmieszać z innym olejkiem)
– odżywkę do brwi i rzęs
– kurację na zniszczone paznokcie (u dłoni i stóp)
– serum na końce włosów
– oczyszczający składnik mieszanek do OCM
– serum pod oczy na noc
– olejkową kąpiel do dłoni i stóp

Chcesz wiedzieć więcej o najlepszym olejku rycynowym? Wejdź na stronę https://nanoil.pl/olej-rycynowy