Jak coś jest wszechstronne to przeważnie wzbudza mieszane uczucia. Mawia się, że kiedy coś jest do wszystkiego, jest też do niczego. Marka Davines nie boi się mówić, że jej produkt to Absolute Beautifying Potion. Bazuje na olejku roucou. Pielęgnuje i stylizuje w jednym.

Essential Haircare OI/OIL to olejek do włosów o wielofunkcyjnym działaniu. To oznacza, że sprawdza się zarówno w pielęgnacji i stylizacji włosów. Absolute Beautifying Potion to nazwa, która znalazła się na etykiecie tego oleju nie bez przypadku. Czy ten kosmetyk to faktycznie upiększająca mikstura, która odmienia wygląd włosów w magiczny sposób?

Davines Essential Haircare OI/OIL Absolute Beautifying Potion

SKŁAD. Kosmetyk ma bardzo przejrzystą formułę, dlatego nie ma sensu długo rozwodzić się nad jego składem. Nie zawiera żadnych substancji potencjalnie szkodliwych lub obciążających, za to wzbogacono go o bardzo pożądany filtr UV. Substancje nawilżające, odżywiające i tonizujące to jedno. Najważniejszy jest olej, który w składzie Essential Haircare OI/OIL jest tylko jeden!

Absolute Beautifying Potion zawiera olejek roucou, który pozyskuje się z naturalnych ekstraktów z arnoty właściwej. Olejek z roucou na włosy nadaje się świetnie, mimo że jest dość gęsty. Jest źródłem niezbędnego beta-karotenu i cennych kwasów tłuszczowych. Nie bez powodu wśród rdzennych plemion nazywany jest „eliksirem młodości”.

DZIAŁANIE. Z analizy składu nie sposób nie przejść do efektów, jakie olejek Davines Essential Haircare daje na włosach. Twórcy tego olejku zainspirowali się siłami Yin i Yang. Na takie samej zasadzie połączyli orientalne tradycje z nowoczesnością, czego rezultatem jest olejek pielęgnacyjno-stylizacyjny do włosów. OI/OIL działa wszechstronnie. Przeznaczony jest do włosów każdego rodzaju.

Niezastąpiony OI/OIL Absolute Beautifying Potion pielęgnuje, wzmacnia, odżywia i nadaje włosom lekkości. Zastosowanie go ułatwia rozczesywanie i pomaga zdyscyplinować włosy. Kosmyki dużo lepiej współpracują, bo są bardziej miękkie i dobrze nawilżone. Davines Essential Haircare OI/OIL tworzy na włosach warstwę ochronną, która zabezpiecza je przed uszkodzeniami, a także widocznie skraca czas ich suszenia.

INFO. Co można powiedzieć jeszcze na temat olejku do włosów Davines OI/OIL? Ma eleganckie i bardzo minimalistyczne opakowanie – przezroczyste, z prostą etykietą w czerni i bieli. Pojemność to tylko 50 ml bezbarwnego serum na bazie oleju roucou. Davines Absolute Beautifying Potion aplikuje się wygodną pompką, co podnosi jego wydajność i pomaga w codziennym użyciu.

5 Opinie