Luksusowe produkty przeważnie działają lepiej. Płacąc więcej oczekujemy kompleksowego działania na konkretny problem. W przypadku Kérastase Elixir Ultime Rose Millénaire problemem są cienkie i wrażliwe włosy. Czy da się odżywić je, wzmocnić i ochronić bez konieczności wizyt w salonach fryzjerskich?

Podstawowa zasada w pielęgnacji cienkich i wrażliwych włosów to dobieranie kosmetyków o odpowiedniej formule. Konkretnie chodzi o preparaty, które nie będą obciążać i tak cienkich włosów, a także nie wywołają podrażnień wrażliwej skóry głowy.

Czy Elixir Ultime Rose Millénaire działa w ten sposób?

Olejek do włosów cienkich Kerastase Elixir Ultime Cheveux Fins et Sensibilises zawiera korzystne dla włosów ekstrakty i oleje roślinne. Każdy z tych olejów wykazuje korzystne działanie na włosy. Co konkretnie zawiera fioletowy Elixir Ultime z Kerastase?

1. Olejek pracaxi, który zapewnia włosom ochronę.
2. Olejek kameliowy o działaniu rozświetlającym.
3. Olejek arganowy, mocno odżywczy i nawilżający.
4. Olejek kukurydziany, które uelastycznia włosy.
5. Ekstrakt różany ochraniający przed promieniowaniem UV.

Jak działa?

Informacja o tym, co naszym włosom daje olejek Kérastase Elixir Ultime Rose Millénaire wystarczy zerknąć na właściwości olejków. Produkt o tak kompleksowym działaniu nie bez powodu zawiera tak dużo cennych składników, po prostu czerpie korzyści dla włosów z kompleksu naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych. Przyglądając się im bliżej łatwo odgadnąć, co może dam cienkim i wrażliwym włosom.

Kerastase Elixir Ultime Rose Millenaire to olejowe serum do włosów, którego zadaniem jest przede wszystkim odżywienie włosów. Cienkie pasma wymagają wzmocnienia, które następuje zawsze od wewnątrz. Olejek do włosów od Kerastase dostarcza włosom niezbędnych substancji odżywczych, wygładza, uelastycznia, dodaje miękkości i zdrowego blasku. Bardzo ważne jest również działanie ochronne np. przed promieniowaniem UV. Tę właściwość zapewnia oryginalny ekstrakt z róży, który nie bez powodu wyszczególniony jest już w samej nazwie.

Jedna opinia